Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Minecraft - Polskie forum gry Strona Główna

Forum Minecraft - Polskie forum gry Strona Główna » Mapy » Postać na Alphie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Postać na Alphie
PostWysłany: Śro 21:16, 20 Wrz 2023
Gość

 


Ostatnio bardzo dużo gram w starsze wersje minecrafta, tak jak za dawnych lat i mam tą swoją energie do tych starszych wersji ok. 2 miesiące, przez ten czas grałem w Bety, alphy i różne.

Ostatnio przeszedłem na Alphe 1.2.0_02 i wszystko było dobrze, do czasu.

Po zespawnowaniu się od razu ujrzałem górę, była wręcz idealna na wybudowanie domku, jak tam szedłem to przy okazji postawiałem iść tam i oznaczać je drewnianymi deskami, żeby jak bym zginą w nocy, to bym wiedział w jaką stronę iść.

Przeszła 1 godz, już miałem powoli 20 żelaza, połowę już bloków, bo reszta poszła na budowę domu, no nie powiem, dom był większy, musiałem też poświęcić 20 min na wyrównanie terenu i było gotowe, tylko dachu jeszcze nie było do połowy zrobiony, zapomniałem dodać że bardzo nie lubię walczyć z mobami, więc postanowiłem ustawić mój świat na Peaceful i na pewno był wtedy ustawiony, zrobiłem schody do piwnicy w domku jak dokopałem się dla mnie do odpowiedniej kratki postanowiłem zakończyć prace, wyszedłem z dziury i kierowałem się do drzwi, żeby wyjść i popatrzyć się na mój dom, jak się wychodzi, to po lewej strony jest no nie powiem jest trochę gęsty lasek zasadzony prze zemnie i nagle w głębi liści i pni karłowatych drzew ujrzałem nogi steva, nie wiedziałem sylwetki, tylko te jedne nogi, to na pewno nie był zombie, strasznie się przeraziłem, autentycznie widziałem te niebieskie nogi, bardzo się wystraszyłem, widziałem go przez 1 sekund max i znikną, po prostu się rozpłyną w powietrzu, nerwowo poszedłem tam, przypominam nie było wtedy sprinta, wiec dojście tam zajęło mi 4 sekundy, szybko spojrzałem tam, ale nic tam nie widziałem.

Więc od razu wyszedłem ze świata.

Obiecuje sobie że już nigdy nie wejdę na ten świat i nigdy już w życiu nie zagram w Alphe/Betę, ta chwila we mnie pozostanie do końca moich dni...



~Adam
Postać na Alphie
  Forum Minecraft - Polskie forum gry Strona Główna » Mapy
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin